Uprzejmie informujemy, że nasze przedsiębiorstwo Erka-Trans Sp. zo.o. połączy się jako spółka przejmująca z przedsiębiorstwem Eurokop Invest Sp. zo.o. (spółka przejmowana). Poniżej przedstawiamy Państwu plan połączenia w/w podmiotów gospodarczych z dnia 30 kwietnia 2022 roku. Dokument do pobrania w formacie PDF. 

Pobierz plan połączenia przedsiębiorstw: Pobierz Komunikat w formacie pdf - kliknij tu aby pobrać!

 

Nasze przedsiębiorstwo powstało w 2008 roku w Słubicach. O tego czasu prowadzimy profesjonalną działalność na rynku przewozów międzynarodowych. Działamy głównie na rynku polskim, niemieckim, austriackim i szwajcarskim. Posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia, zezwolenia, licencje i certyfikaty obowiązujące przy wykonywani międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy Jesteśmy stabilną, wiarygodną i prężnie rozwijającą się firmą, której najważniejszymi celami działalności jest zadowolenie klienta jak i rozwój i satysfakcja naszych pracowników.

Zapewniając najwyższą jakość usług transportowych nieustannie monitorujemy potrzeby naszych klientów.

Dowodem uznania naszej pracy jest I miejsce w województwie lubuskim w rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w rankingu Forbese jak i Dziennika Gazety Prawnej.

 

Erka-Trans Sp. z o.o. - Laureat Nagrody Dziennika Gazety Prawnej            

 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o nawiązanie współpracy w zakresie przewozów.